MIAMI Building Distribution
sp. z o.o.

Firma MIAMI Building Distribution sp. z o.o. z siedzibą w Gnieźnie powstała w 2019 roku. Jej korzenie można datować na rok 2004. Od tego roku zaczęliśmy pogłębiać nasze doświadczenie w znajomości zagadnień technicznych oraz licznych rozwiązań systemowych w branży budowlanej. Dewizą naszej firmy jest motto „super jakość na czas” a to znaczy, że oprócz materiałów budowlanych w dobrych cenach sprzedajemy również relacje biznesowe, tak nieodzowne w branży budowlanej. Drugim naszym hasłem jest „tylko naturalne składniki” co znaczy ,ze chcemy sprzedawać tylko najlepsze i ekologiczne materiały budowlane . Na przełomie 2019 i 2020 roku wprowadziliśmy markę Miami Eco Xps w dwóch odmianach kolrystycznych niebieski – blue oraz szarym – gray .

Polistyren ekstrudowany  marki Miami Eco Xps blue i gray to nowoczesne rozwiązanie dla budownictwa w dziedzinie termoizolacji powszechnie stosowanych w konstrukcjach i ociepleniach budynków  i budowli . Wybór odpowiedniego produktu z linii   Miami Eco Xps gray lub/i gray powinien być łatwy aby rozwiązać problemy budowlane o różnej złożoności w temacie izolacji cieplnej . 

Nawet koty dają sobie radę z naszym produktem Miami Eco Xps.

Miami Eco Xps polistyren ekstrudowany jest bardzo wytrzymały bo chodziły już po nim nawet słonie J z obciążeniem 7 ton .

W swoich poczynaniach dążymy do ideału stąd naszym pragnieniem jest ciągła nauka i ulepszenia aby nasza oferta była najlepszą wizytówką naszej firmy w celu maksymalnego zadowolenia klientów pod względem jakości i ceny . Stosunek jakości do ceny jest aktualnie najbardziej pożądanym rozwiązaniem jakiego szukają klienci . Jednak staramy się aby nasze propozycje dotyczyły klientów wszystkich segmentów rynkowych z różnymi potrzebami i wymaganiami.

Zagadnienie termoizolacji jest niezwykle ważne biorąc pod uwagę straty energii stąd nasza propozycja polistyrenu ekstrudowanego Miami Eco Xps winna być w gestii zainteresowania naszych aktualnych i przyszłych klientów w ujęciu oszczędności kosztów ogrzewania budynków i budowli.

Dziękujemy  wszystkich naszym aktualnym Partnerom handlowym  za zaufanie jakim codziennie nas obdarzają kupując nasze produkty i  będzie nam niezmiernie miło gościć również nowych klientów , których serdecznie zapraszamy do współpracy .

Zarząd Firmy Miami Building Distribution sp. z o.o.

Skontaktuj się z nami!